Warsztaty teatralne z Sonią Bohosiewicz “Poznaj siebie”- Gazeta Powiatowa

Legionowo. Warsztaty teatralne z Sonią Bohosiewicz. „Poznaj siebie”

2 Listopada 2022

Sonia 5g

 

Warsztaty, spotkania z wybitnymi ludźmi są wpisane w program edukacyjno-wychowawczy Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie, a wspiera je i pomaga organizować fundacja „Promień Słońca”.

Warsztaty witrażowe, mozaikowe, fotograficzne, malarskie, modelarskie oraz spotkania z autorami książek w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” odbywają się systematycznie od lat. Nawet w czasie pandemii artyści nawiązywali kontakt z uczniami szkoły online. Czytał dwukrotnie dla nich wybitny aktor Artur Barciś, profesor Joanna Papuzińska i całe grono współczesnych pisarzy dziecięcych i młodzieżowych. Zarówno uczniowie placówki, jak i personel nie czuli się osamotnieni i mieli poczucie ważności, że są dostrzegani przez znanych ludzi. Ostatnio,18 października 2022 r. gościem Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek był Kamil Otowski – brązowy medalista Mistrzostw Świata w 2022 r. na Maderze w pływaniu na 200m stylem dowolnym w kategorii S2, a następnego dnia, 19 października Sonia Bohosiewicz – jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej aktorskie kreacje można podziwiać zarówno w teatrze, filmach, serialach, jak i w występach teatralno-kabaretowych.To spotkanie to nieoceniony wspólny czas…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktorka jest osobą bardzo zajętą. Można zastanawiać się skąd bierze siły, aby wypełnić przyjęte na siebie i zaplanowane zobowiązania. Warsztaty „Poznaj siebie” nie były ujęte w harmonogramie. Organizatorzy są bardzo wdzięczni, że w tym natłoku obowiązków znalazła na nie czas i cieszą się, że udało się je zorganizować.

więcej pod linkiem:

https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/legionowo/legionowo-warsztaty-teatralne-sonia-bohosiewicz-poznaj/

Dodaj komentarz