Wprowadzenie w cudowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia -Świąteczny Kiermasz i Koncert Kolęd 2023. Zaproszenie

Zbliża się magiczny czas, a Fundacja “Promień Słońca” we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie oraz Niepubliczną Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Legionowie serdecznie zapraszają na niepowtarzalne wprowadzenie do nich – Świąteczny Kiermasz i Koncert Kolęd “Boże Narodzenie 2023”. W dniu 21 grudnia 2023 r., od godz. 9:00 do 17:00, atrium stanie się miejscem wyjątkowego kiermaszu, pełnego atrakcji dla wszystkich. Natomiast o godzinie 10:00 tego samego dnia, zapraszamy na Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd. A w programie koncertu : krótkie sprawozdanie Zarządu Fundacji z jej działalności  i podziękowania dla darczyńców, współpracowników. Magiczne wykonania kolęd uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Legionowie. Podziękowania dla  wspaniałych wolontariuszy Fundacji, wyróżnienia oraz wręczenie statuetki “Przyjaciel Fundacji Promień Słońca”.  Na stoiskach czekać będą niezwykłe ozdoby świąteczne, wykonane przez  uczniów obu placówek, a także wyjątkowe dary serca od hojnych osób prywatnych i instytucji. Naszym celem w tym roku jest zebranie środków na warsztaty terapeutyczne, fascynujące wycieczki oraz sportowe wydarzenia dla podopiecznych fundacji- uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie. Wydarzenie objęte jest patronatem Starosty Legionowskiego, Sylwestra Sokolnickiego, oraz Prezydenta Miasta Legionowo, Romana Smogorzewskiego.

Przyłącz się do nas, aby uczestniczyć w niezwykłych chwilach,  poczuj urok tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!