Święto Organizacji Pozarządowych 24 września 2022r. Przygotowujemy się do aktywnego uczestnictwa

Spotykamy się 24 września 2022 w Parku Miejskim im. Solidarności w Legionowie. Po raz drugi weźmiemy udział w Święcie Organizacji Pozarządowych organizowanych przez Urząd Miasta Legionowo.  W ubiegłym roku mimo deszczu atmosfera była wspaniała. Fundacja “Promień Słońca” na swoim stoisku przygotuje zabawę  loteryjną “Każdy los wygrywa”.  Przeprowadzimy zbiórkę na warsztaty terapeutyczne.  Ponadto zaprezentujemy również prace podopiecznych fundacji- uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placowek Specjalnych w Legionowie.  Na naszym stoisku odbędą się warsztaty witrażu dla rodzin przeprowadzone przez współpracującą z nami pracownię witrażu pana Andrzej Bochacza Easyart .  Przygotowaliśmy zadanie  dla uczestników gry miejskiej związane z naszą działalnością. Zapraszamy na nasze stoisko. Będzie  jak zawsze kolorowo i atrakcyjnie.